KOBİERP Satın Alma Yönetimi

KOBİERP ERP Yazılımına ait Stok ve Depo Yönetimi, Teklif Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Finans Yönetimi, Görüşme Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol, Proje Yönetimi, CRM ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili hazırlanmış içeriklere ait sayfalara buradan ulaşabilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi | Satın Alma Görüşmeleri

KOBİERP yazılımında tedarikçiler ile yapılan satın alma görüşmelerini kayıt altına alabilirsiniz. Bir Görüşmeye başlığı altında görüşme kaydı oluşturduğunuzda, bu görüşme olumlu yada olumsuz sonuçlanana kadar, yaptığınız diğer görüşmeleri bu görüşmenin detayı olarak ekleyebilirsiniz. Görüşmeye personel atayabilir. Görüşme raporlarına en detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

KOBİERP yazılımı, tedarikçilerden alınan teklifleri, geçerlilik süresi ve temin günü gibi önemli detaylarla birlikte kaydetme imkanı sunar. Ayrıca, revizyon geçiren teklifleri revizyon sebepleriyle birlikte belirterek kayıt altına alabilirsiniz. Aldığınız tekliflerin onaylanması durumunda, bu teklifleri siparişe dönüştürme yeteneğine de sahiptir.

Sipariş Programı | Verilen Siparişler

KOBİERP Yazılımı ile kayıt edilen sipariş de her ürün için ayrı teslim alma tarihleri belirleyerek siparişin ilerleyişini takip etmek mümkündür. Bu tarihler doğrultusunda ürünlerin durumu kolayca izlenebilir. Teslim alınan her ürün için gelen irsaliye veya faturayı siparişe bağlamak mümkündür. Bir siparişteki ürünler tamamen teslim alınana kadar, ürün bazında detaylı takip yapılabilir. Bu sistem, işletmelerin sipariş yönetimini daha etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır.

E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter, E-Müstahsil ve E-Serbest Meslek Makbuzunuzu KOBİERP yazılımı üzerinden oluşturarak e-dönüşüm işlemlerinizi kolay, hatasız  ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Yaz Yazılımın kuyumculuk, restoran, mağaza, market, oto yedek parça gibi sektörlere özel  yazılımları ile KOBİERP  tam entegre çalışır. Böylece işletmeniz için gerekli olan, yazılımlara sahip olabilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi | Ödeme İşlemleri

KOBİERP yazılımı, işletmenizin gerçekleştirdiği tüm ödemelere dair detaylı kayıtlar tutarak ödemelerinizi daha etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bu kayıtlar sayesinde işletmenizin mali durumunu daha sağlam bir temel üzerinde analiz edebilir, ödemelerinizi izleyebilir ve gerektiğinde yönlendirici kararlar alabilirsiniz.

E-Yaz Yazılım, Türkiye’nin önde gelen ERP çözümlerinden biri olan KOBİERP için, ülke genelinde İş Ortaklığı fırsatları sunuyor.

KOBİERP

İŞ ORTAKLIĞI

TAM ENTEGRE E-TİCARET