KOBİERP Satış ve Dağıtım Yönetimi

KOBİERP ERP Yazılımına ait Stok ve Depo Yönetimi, Teklif Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Finans Yönetimi, Görüşme Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol, Proje Yönetimi, CRM ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili hazırlanmış içeriklere ait sayfalara buradan ulaşabilirsiniz.

Satış Görüşmeleri | CRM

KOBİERP Yazılımında, Pazarlama ve Satış departmanına ait, müşteri veya potansiyel müşteriler ile olan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Bir görüşmeye olumlu yada olumsuz sonuçlanana kadar detay ekleyebilirsiniz.

Teklif Yazılımı | Verilen Teklifler

KOBİERP  Yazılımındaki Verilen Teklifler ile Satış ve Pazarlama departmanının oluşturduğu teklifleri, revizyonları, teklif durumları (kabul, ret, beklemede), geçerlilik tarihi ve  diğer önemli başlıkları ile kayıt altına alabilir ve detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Sipariş Yazılımı | Alınan Siparişler

KOBİERP Yazılımında, Verilen Tekliflerin onaylanması ile teklifi Alınan Siparişe dönüştürebilirsiniz. Alınan Siparişlere ait ürün ve/veya hizmetler için teslim tarihlerini girebilir, teslimat yapacağınız ürün ve/veya hizmetlerinizi  Sipariş Ajandası üzerinden takip edebilirsiniz.

İrsaliye Yazılımı | Satış İrsaliyesi

E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter, E-Müstahsil ve E-Serbest Meslek Makbuzunuzu KOBİERP yazılımı üzerinden oluşturarak e-dönüşüm işlemlerinizi kolay, hatasız  ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Fatura Yazılımı | Satış Faturası

E-Yaz Yazılımın kuyumculuk, restoran, mağaza, market, oto yedek parça gibi sektörlere özel  yazılımları ile KOBİERP  tam entegre çalışır. Böylece işletmeniz için gerekli olan, yazılımlara sahip olabilirsiniz.

Tahsilat İşlemleri | KOBİERP

E-Yaz Yazılıma ait E-Ticaret entegrasyonu ile KOBİERP de açılmış ürünlerinizi E-Ticarete online olarak aktarabilecek, İnternet üzerinden yapılan satışlarınızı KOBİERP de anın da sipariş olarak görecek ve uyarı alacaksınız.

E-Yaz Yazılım, Türkiye’nin önde gelen ERP çözümlerinden biri olan KOBİERP için, ülke genelinde İş Ortaklığı fırsatları sunuyor.

KOBİERP

İŞ ORTAKLIĞI

TAM ENTEGRE E-TİCARET