KOBİERP Stok ve Depo Yönetimi

KOBİERP, stok ve depo yönetimi süreçlerinizi etkin bir şekilde izlemenize olanak tanır. Platform, stoklarınızın depo ve şube bazında maliyetlerini detaylı bir şekilde takip etmenizi sağlar. Ayrıca seri numarasıyla takip edilen ürünlerinizin izlenmesini kolaylaştırır ve renk, beden, kavala gibi çeşitli seçenekler sunan ürünleri kolayca yönetmenize olanak tanır.

Depo istek yönetimi özelliği sayesinde, şubeleriniz ve depolarınız arasında gerçekleşen ürün taleplerini ve teslimatlarını sistem üzerinden kayıt altına alabilirsiniz. Bu, iş süreçlerinizin daha verimli ve düzenli bir şekilde yürütülmesine olanak sağlar.

Stok Kartı | KOBİERP

KOBİERP’deki Stok Kartları, hammadde, yarı mamul, mamul, malzeme, paket stok, demirbaş gibi çeşitli stok türlerini içerir. Her tür, satın alma, satış dağıtım veya üretim işlemlerinde kullanılır. Stoklar, işletmeler için hayati önem taşır ve KOBİERP’deki Stok Kartları, stokların detaylı bir şekilde yönetilmesini ve takip edilmesini sağlar.

Stok İşlemleri | KOBİERP

KOBİERP Stok İşlemleri, ürün giriş ve çıkışlarını yönetmenizi sağlar. Mobil cihazlarla yapılan sayımı hızlıca düzeltebilir ve barkodsuz ürünlere barkod basabilirsiniz. Ayrıca, aynı ürüne ait açılmış ve işlem görmüş farklı stok kartlarını, stok hareketlerini değiştirmeden birleştirebilirsiniz.

Depo Tanım ve İşlemleri | KOBİERP

KOBİERP yazılımının Depo İşlemleri modülü, işletmenizin depolarındaki stokların giriş, çıkış işlemlerini ve stok seviyelerini maksimum ve minimum değerlerle takip etmenizi sağlar. Ayrıca, depolarınızdaki ürünlere adres atayarak (raf yeri), depo içindeki yerlerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, mal kabul ve sevkiyat belgelerini mobil cihazlar (PDA, Cep Telefonu gibi.) üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz.

KOBİERP

İŞ ORTAKLIĞI

TAM ENTEGRE E-TİCARET